Urnik

Datum: sreda in četrtek, 18. in 19. september 2019, 8:30 – 17:00

KDAJ 1. DAN – 18.09.2019 2. DAN – 19.09.2019
8.30 – 9.00 Zbor udeležencev ob jutranji kavi
9.00 – 9.45 KEYNOTE SPEAKER  – Lazar Džamić (Velika dvorana): Big Brother vs. little brothers: challenges for business and marketing in the age of data KEYNOTE SPEAKER  – Filip Muki Dobranić (Velika dvorana): Umetnost inteligence in prihodnost podjetništva
9.45 – 10.00 Odmor
10.00 – 17.00

12.00 – 13.00
Kosilo

13.00-13.45
Okrogla miza

Digital transformation and new business models (Carlos da Silva) P-121 Več Veščine vodenja procesov sprememb s harvardsko simulacijo (Miha Škerlavaj) P-120 Več
Inoviranje I: Od ideje do sistema (Marko Jaklič) Klubska soba Več Inoviranje II: Od ideje do sistema (Marko Jaklič) Klubska soba Več
Brain and leadership (Nikolaos Dimitriadis)P-217 Več                  SOLD OUT !! Design Thinking (Anja Svetina Nabergoj) P-108/P-109 Več
Digital marketing solutions for growth (Pier Geraci) P-119 Več Brain and marketing (Nikolaos Dimitriadis) P-217 Več
Sodobni HR I: pobudnik, soustvarjalec in sledilec sprememb (Robert Kaše in Nada Zupan z gosti) Sejna soba senata Več Sodobni HR II: pobudnik, soustvarjalec in sledilec sprememb (Robert Kaše in Nada Zupan z gosti) Sejna soba senata Več
Podatkovna analitika: Od množice podatkov do uporabnih informacij (Aleš Popovič) P-204 Več Data Science na pravi način: Kako učinkovito organizirati in voditi Data Science v podjetju (Boštjan Kaluža) P-127 Več
Transformacija poslovnih procesov I (Mojca Indihar Štemberger, Jurij Jaklič in Jure Erjavec) P-111 Več Transformacija poslovnih procesov II (Mojca Indihar Štemberger, Jurij Jaklič in Jure Erjavec) P-111 Več
Probabilistično razmišljanje in programiranje: Data science za programerje (Erik Štrumbelj) P-126 Več Story Selling: Growing Revenues from New Sales (Carlos da Silva) P-121 Več
Poslovna transformacija in vrednost podjetja (Aleš Berk Skok in Igor Lončarski) P-127 Več Psihologija prodaje: Človek človeku (Aaron Marko) P-120 Več
13.00 – 13.45 OKROGLA MIZA (Velika dvorana): Transformacija podjetja v globalni gospodarski krizi (Moderator: Matej Potokar)

Sodelujoči: Valter Leban, Kolektor; Lucija Sajevec, AMZS; predstavnik NOMAGA Marjan Beltram
OKROGLA MIZA (Velika dvorana): Odprto inoviranje – dobre prakse in pasti
skupnega inoviranja z zunanjimi partnerji (Moderatorka: Mateja Lavrič, Kolektor Ventures)Sodelujoči: Iztok Renčelj, Pošta Slovenije; Klod Kolaro, Comtrade; Jurij Krpan, Kapelica; Marko Thaler, Airnamics
17:00 Vodenje skozi argentinski tango

Legenda: Vsi udeleženci, Management, Marketing, Človeški viri, IT, Prodaja, Finance

* CPOEF si pridržuje pravico do spremembe programa.
* Predavanja bodo potekala v slovenskem jeziku, prav tako pa tudi v angleščini (zaradi tujih govorcev).
* V primeru premajhnga št. prijavljenih na posamezno delavnico, si pridržujemo pravico do odpovedi te delavnice. Spremembe bomo skomunicirali najkasneje 14 dni pred začetkom.

Early bird prijava

210 EUR za program enega izobraževalnega dne in 310 EUR za udeležbo na obeh izobraževalnih dnevih.*

* V ceno kotizacije ni vključen DDV.


Najprej, prosimo izberite ali se prijavljate za en dan ali dva. V naslednjem koraku se nato prijavite ALI na eno dvodnevno delavnico ALI na dve enodnevni delavnici (ne morete pa se torej prijaviti na dvodnevno delavnico in hkrati na enodnevno delavnico)

Na kateri dan se privljate

Izberite delavnico v kateri boste sodelovali (enodnevne delavnice):

Izberite delavnico v kateri boste sodelovali (enodnevne delavnice):

1.) Če se boste udeležili dvodnevne delavnice, prosimo izberite eno dvodnevno delavnico:


2.) Če se boste udeležili enodnevne delavnice, prosimo izberite dve enodnevni delavnici:

delavnica 1 (18.9.2019):

delavnica 2 (19.9.2019):

Individualna prijava


Prosimo izberite ali se prijavljate za en dan ali dva

Na kateri dan se privljate

Izberite delavnico v kateri boste sodelovali (enodnevne delavnice):

Izberite delavnico v kateri boste sodelovali (enodnevne delavnice):

1.) Če se boste udeležili dvodnevne delavnice, prosimo izberite eno dvodnevno delavnico:


2.) Če se boste udeležili enodnevne delavnice, prosimo izberite dve enodnevni delavnici:

delavnica 1 (18.9.2019):

delavnica 2 (19.9.2019):

Partnerski paketi


Izberite paket:

Napišite imena in priimke 5-ih oseb, ki jih prijavljate ter katere delavnice bodo obiskovali (1 dvodnevna ali 2 enodnevni na osebo):

Napišite imena in priimke 10-ih oseb, ki jih prijavljate ter katere delavnice bodo obiskovali (1 dvodnevna ali 2 enodnevni na osebo):